Actueel weer Hengelo-Noord1
Laatste update: 2026-05-29 om 18:41 uur
| Temperatuur | 17.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 17.5 km/u uit WZW |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1022.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 34.4 km/u om 17:51 u |
| Minimum temp. | 13.1 °C om 05:36 u |
| Maximum temp. | 32.2 °C om 16:21 u |
| Windchill | 17.8 °C |
| Hitte index | 17.8 °C |
| Dauwpunt | 16.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 95.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:19 u |
| Zon onder | 21:40 u |